Виставка учнівської творчості

На самому початку весни 2013 року бібліотекар школи Москаленко Наталія Валентинівна організувала і провела виставку учнівської творчості для дітей початкової та середньої ланки.

На виставці представлені усі напрямки та течії мистецтва - це і малюнки, виконані у різних техніках, і орігамі та інші роботи з паперу, і вишивання, і аплікації, роботи з бісеру та багато інших.

Усі роботи виконані старанно, з бажанням творити, що не тільки відобразилося на їх якості, а і на тій аурі позитиву та яскравості, що оповила усі дитячі твори.

Виставка викликала неабиякий інтерес серед учнів школи та педагогів.

Також неабияким стимулом для дітлахів є таємне голосування, коли дітлахи висловлюють свої уподобання і виділяють ті роботи, які їм сподобалися голосуванням у скриньку. Наприкінці виставки передбачається оголошення переможців з точки зору самих учнів та нагородження їх різноманітними призами.

Далі ми представляємо Вашій увазі фотозвіт з цієї виставки. Приносимо вибачення за якість деяких світлин. Це ніяким чином не пов’язано із якістю робіт, а є лише наслідком умов зйомки та якості фототехніки.

Приємного Вам перегляду!!!!