Перше заняття школи майбутніх першокласників

13 жовтня школа № 5 гостинно відчинила двері для майбутніх першокласників. На порозі школи їх зустрічали учні 4-В класу на чолі з своєю вчителькою Хомутовою Світланою Григорівною. В актовій залі малюків чекав сюрприз – урочистий концерт. Майбутні учні та іхні батьки побачили виступи двох хореографічних гуртків під керівництвом Бєган Марії та Шамардіної Оксани Миколаївни. Ляльковий театр «Барвінок» під керівництвом однієї з учительок майбутніх першокласників Халіман Юлії Вікторівни повів малюків в чарівний світ казки. Перед батьками виступила вчителька 4-Б класу Бєлахова Лідія Олександрівна та представник адміністрації школи Бєган Олена Георгіївна. На згадку про цей урочистий день учні 4-х класів вручили малюкам подарунки, виготовлені своїми руками на уроках трудового навчання та в гуртках орігамі та бісероплетіння, які працюють на базі школи.

А вже через тиждень, 20 жовтня, майбутні першокласники сіли за парти. Перше заняття в цікавій ігровій формі з використанням елементів лялькового театру, технічних засобів навчання провела Халіман Юлія Вікторівна. В цей час рекомендації батькам, як краще готувати дітей до школи, в сусідньому кабінеті давала Бєлахова Лідія Олександрівна. На всі запитання до адміністрації школи відповіла Беган Олена Георгіївна. Діти та батьки покидали школу сповнені надій та з бажанням продовжити заняття наступної суботи.