Позакласний захід в 1-х класах

6 березня, на додаткових канікулах, оголошених для учнів перших класів, наші першачки зібралися, щоб поспілкуватися з бібліотекарем нашої школи Москаленко Наталією Валентинівною.

Ну, а де бібліотекар, там і цікаві книжки.

Діти відвідали бібліотеку, де переглягули виставку робіт своїх більш старших товаришів, яка саме проходе цими днями в бібліотеці. Вони проголосували за роботи, які їм сподобалися найбільше.

Другою частиною побачення зі шкільним бібліотекарем стала вікторина, яку Наталія Валентинівна провела в кабінеті 1-А класу. Тут і демонструвалися книжки та казочки, і задавалися цікаві та веселі запитання, на які звучали не менш веселі відповіді першокласників.

Навіть педагоги - класні керівники 1-х класів із задоволенням послухали як розповідь бібліотекаря так і відповіді своїх учнів.