Екскурсії 4-рокласників по нашому місту

Мистецтво, обпалене війною

25 жовтня учні 4-х класів КЗ "СЗШ № 5 ім.Г.Романової" (директор Романко Т.В.) відвідали в музеї історії міста художню виставку "Війна і люди", присвячену 69-й річниці визволення м.Дніпродзержинська від німецько-фашистських загарбників.

З непідробною зацікавленістю слухали діти змістовну насичену маловідомими фактами, розповідь екскурсовода просповнені трагічних подій 26 місяців окупації аншого міста. Школярі ознайомились з творами наших земляків Д.Кічки, В.Овчиннікова, М.Жерери - художників, чиє мистецтво було обпалене війною. На тих полотнах - горе, страждання та радість перемоги.

За порогом музею екскурсія не закінчилась. Діти направились до пам’ятника "Прометею", де Халіман Ю.В. ознайомила учнів з його історією та значенням для нашого міста. Хвилиною мовчання вшанували школярі пам’ять загиблих визволителів. Покладанням квітів до Вічного вогню було завершено виховний захід.

Вчителі четвертих класів Халіман Ю.В., Бєлахова Л.О., Хомутова С.Г. сподіваються, що ця екскурсія залишить слід не тільки в пам’яті, а й в серцях вихованців.