Тиждень шкільної бібліотеки

Тиждень шкільної бібліотеки, приурочений до Дня дитячої книги, відзначився масовим заходом для учнів 2-3 класів, який називався "Цікавий світ героїв Сергія Михалкова" (у цьому році виповнилось 100 років від дня народження поета).

Бібліотекар школи, Москаленко Наталія Валентинівна, познайомила дітей з цікавими віхами життя Сергія Володимировича, його творчістю.

Учні 2-х класів декламували вірші поета про домашніх тварин "Котята", та "Щенок", веселі поради для лікування ледарів "Чудесные таблетки", всі разом співали пісню "Песенка друзей", а вірш про маленького хвалька "Прививка" викликав у дітей посмішки.

На святі згадали вірш, який пам’ятають ще бабусі, про веселе і улюблене свято Новий рік ("Под Новый год").

Також учні познайомилися з книгами С.Михалкова які є у шкільній бібліотеці. Була випущена стіннівка, яка узагальнювала дитячі поезії автора.

Завершилось свято переглядом мультфільму "Дядя Стёпа" про велетня міліціонера.