Наша школа

Середня загальноосвітня школа № 5 ім.Г.Романової знаходиться у самому серці міста Дніпродзержинськ. Поблизу неї розташован центральний ринок, супермаркети, кінотеатр і.Т.Г.Шевченка. До неї дуже легко дістатися, оскільки поруч пролягають шляхи декількох трамваїв та маршрутних таксі.

Серед атрибутів нашої школи визначається герб та гімн школи, що їх ми пропонуємо Вашій увазі.

Наразі наша школа носить ім’я простої дніпродзержинської медсестри Галини Романової, яка в роки Великої Вітчизняної війни за часів окупації нашого міста допомагала пораненим радянським воїнам та простим людям, приймала участь у підпільній діяльності проти німецько-фашистських загарбників і загинула, захищаючи свою Батьківщину, свій народ, ідеали та життєві  принципи.
Символічно, що середня загальноосвітня школа № 5 ім.Г.Романової знаходиться буквально в 200-х метрах від вулиці, яка також названа іменем цієї героїчної підпільниці.

Школа всередені...

...і ззовні