Міс школи 2013

Усім відомо, що краса врятує світ... І якщо це так, то не останніми рятівницями будуть і учениці старших класів нашої школи.

Безумовно, дуже рідко буває, що дівчина була "комсомолка, спортсменка, активистка и просто красавица" .

Але, в нашій школі знайшлось цілих п’ять таких красунь і розумниць.

Напередодні весняних шкільних канікул для них та інших учнів влаштували свято - "Міс школи 2013". Учасниці змагалися у цікавих, смішних та гламурних конкурсах (загалом було 8 конкурсів). Їм треба було продемонструвати своє вміння гарно і осмислено представити себе, елегантно і файно рухатись, проявити знання зі світу моди, проявити свої таланти та багато-багато іншого.

Розсудити таку красу та розум було покликане суворе і дещо суб’єктивне, але справедливе і кришталево чесне журі, до якого зібралися усі чоловіки-викладачі школи, а також хлопці - учні 8-11 класів.

Запекла боротьба розгорнулась за декілька номінацій: "Міс школи", "І та ІІ віце-міс школи", "Міс грація" та "Міс елегантність". Додатково розігрувалася номінація "Міс глядацьких симпатій" (протягом тижня перед святом серед старшокласників школи проводилось таємне голосування, яке і визначило номінантку у даній категорії. Нею стала учениця 11-А класу Бойко Дарина).

В результаті запеклої боротьби корону "Міс школи" та перемогу завоювала учениця 10-А класу Бараннік Вікторія. Інші учасниці (Левченко Анна, 8-А клас, Савва Дар’я, 9-А клас, Постольник Катерина, 9-Б клас, Бойко Дарина, 11-А клас) розподілили між собою місця за результатами усіх конкурсів.