Адміністрація школи

Директор середньої загальноосвітньої школи № 5 ім.Г.Романової

Рік народження – 08.03.1946

Освіта – повна вища педагогічна

Закінчила – Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «вчитель англійської мови, філолог», 1964 рік

Педагогічний стаж – 41 роки

Досвід професійної трудової діяльності

1964 – 1977

сзш № 7 м.Дніпродзержинська, вчитель англійської мови

1977 – 1981

сзш № 8 м.Дніпродзержинська, вчитель англійської мови, організатор позакласної роботи

1981 – 1985

Заводський райвно, методист по роботі з педагогічними кадрами

з 1985

сзш № 5, директор закладу

Педагогічне звання – вчитель-методист

Нагородження

1983

Відмінник освіти України

Почесна грамота управління освіти і науки міської ради

Відзнака міського голови ІІІ ступеню «За заслуги перед містом»

Подяка міського голови

Відзнака міського голови ІІ ступеню «За заслуги перед містом»

Грамота Головного управління освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Професійні навички – за час роботи в школі зарекомендувала себе як педагог, який має високопрофесійну теоретичну, методичну та мовну підготовку, добре овлодіє методикою викладання та ефективними формами та методами організації навчально-виховного процесу. Паралельно навчає усім видам мовленнєвої діяльності (читанню, письму, усному мовленню, аудіюванню), створює атмосферу творчої співпраці, взаємоповаги та взаєморозуміння на уроці. Приділяє багато уваги диференціації та індивідуалізації навчання. Її уроки посилюють інтерес учнів до вивчення іноземної мови, спонукають граматично вірно формулювати судження, відповідати на запитання співрозмовників, висловлювати власну думку.

Особистісні якості – принципова, відповідальна, доброзичлива людина, яка творчо працює та користується авторитетом та повагою серед колег, учнів, батьків.