Субкультури

На весняних канікулах класним керівником Шалаєвою Ольгою Василівною та бібліотекарем школи Москаленко Наталією Валентинівною був проведений захід для учнів 9-х класів "Світ сучасної молоді". Молодіжні субкультури".

У цікавій формі подавалась інформація про сучасні молодіжні субкультури, систему внутрішніх правил певних груп.

Розглядався й сучасний стан їхнього розвитку в Україні.

Особливий інтерес викликали наслідки спілкування з представниками певних молодіжних об’єднань, проблеми у стилі поведінки, що є небезпечними для суспільства.

Було обговорено й музичне питання. Прослухано музику різних стилів.

Наприкінці заходу за допомогою технології "Займи позицію"проведено підсумковий ктап. Учні висловлювали думки, які свідчили про розуміння розглянутої теми, про розвиток особистості, про захоплення, корисні та сприятливі для здорового способу життя й розвитку вольових та фізичних якостей.